Våre Ansatte

Stab
MAGNAR
KRISTIANSEN

Daglig leder, ingeniør
Mobil: +47 992 82 476
magnar@leifgrimsrud.no

LINDA
KULBRANDSTAD

KS/HMS/YM-leder, ingeniør
Mobil: +47 918 18 494
linda@leifgrimsrud.no

ØYVIND
HØGÅS STEEN

Økonomisjef
Mobil: +47 984 24 342
ohs@leifgrimsrud.no

Charlotte
Ellis
Amundsen

HR-leder
Mobil: +47 413 76 313
charlotte@leifgrimsrud.no

MORGAN
WALTHER

Driftskoordinator
Mobil: +47 468 39 032
morgan@leifgrimsrud.no

LINE MERETHE
ENGH

Kontorleder
Mobil: +47 992 82 480
lme@leifgrimsrud.no

ANITA
LARSEN

Kantine, renhold – og
kontormedarbeider
Mobil: +47 414 28 923
anita.larsen@leifgrimsrud.no

CHRISTINA
ARNTSEN
JOSEFSEN

Prosjektmedarbeider
Mobil: +47 464 13 132
christina@leifgrimsrud.no

Prosjektering/kalkulasjon
Prosjektering/ kalkulasjon
STIAN
KLAUSEN

Prosjektleder/kalkulatør
Mobil: +47 920 13 428
stian@leifgrimsrud.no

ROBERT ANDRE
LØKKE

Prosjektleder/kalkulatør, ingeniør
Mobil: +47 977 79 142
robert.lokke@leifgrimsrud.no

OLE JØRGEN
ØSTBY

Prosjektleder/kalkulatør, ingeniør
Mobil: +47 959 96 411
ojo@leifgrimsrud.no

Kim Robert
Damlien

Prosjektleder, kalkulatør
Mobil: +47 971 34 805
kimrobert@leifgrimsrud.no

RAYMOND
KILDEBO

Prosjektleder/kalkulatør, ingeniør
Mobil: +47 953 66 115
raymond@leifgrimsrud.no

VIDAR
GJENDEM

Prosjektleder/kalkulatør
Mobil: +47 948 02 230
vidar.gjendem@leifgrimsrud.no

ESPEN STAW
NYGÅRD

Prosjektleder, kalkulatør
Mobil: +47 995 31 795
espen@leifgrimsrud.no

Anlegg
MAGNAR
KRISTIANSEN

Avdelingsleder
Mobil: +47 992 82 476
magnar@leifgrimsrud.no

CHRISTIAN
LUNDE

Prosjektleder, sivilingeniør
Mobil: +47 952 76 826
christian@leifgrimsrud.no

LARS PETTER
LIE

Prosjektleder, ingeniør
Mobil: +47 976 66 947
larspetter@leifgrimsrud.no

Nils
Vaglen

Anleggsleder
Mobil: +47 901 97 830
Nils.Vaglen@leifgrimsrud.no

Trond
Aadahl

Anleggsleder
Mobil: +47 971 13 044
trond@leifgrimsrud.no

Bjørn Ivar
Bekkevold

Anleggsleder, ingeniør
Mobil: +47 928 12 209
bekkevold@leifgrimsrud.no

Willy
Kristiansen

Anleggsleder
Mobil: +47 975 28 235
willy@leifgrimsrud.no

Freddy
Friberg

Anleggsleder
Mobil: +47 482 42 343
freddy.friberg@leifgrimsrud.no

Pål Eikrem
Målerud

Anleggsleder, ingeniør
Mobil: +47 950 50 788
pal.malerud@leifgrimsrud.no

Geir-Ove
Juliussen

Anleggsleder
Mobil: +47 958 60 246
geir-ove.juliussen@leifgrimsrud.no

Guri Helene
K. Knoph

Anleggsleder, ingeniør
Mobil: +47 478 68 447
guri@leifgrimsrud.no

Lars-Marius
Brekke

Anleggsleder, sivilingeniør
Mobil: +47 402 46 331
larsmarius@leifgrimsrud.no

Kim Andre
Røsegg

Anleggslederassistent
Mobil: +47 934 26 234
kar@leifgrimsrud.no

Kystmiljø
ODD PETTER
GRINDAHL

Avdelingsleder kystmiljø, ingeniør
Mobil: +47 922 55 459
opg@kystmiljo.no

Jo-Are
Langsholt

Anleggsleder kystmiljø
Mobil: +47 994 77 243
jal@kystmiljo.no

Anne Lena
Stubberud

Anleggsleder, ingeniør
Mobil: +47 979 85 298
anne.lena.stubberud@kystmiljo.no

Leif Egil
Holtet

Anleggsleder
Mobil: +47 916 10 073
leif.holtet@kystmiljo.no

Utemiljø
PER CHRISTIAN
HOLM
Trond
Carlsen

Anleggsleder
Mobil: +47 995 33 416
trond.carlsen@leifgrimsrud.no

Andreas
Gustavsson

Anleggslederassistent
Mobil: +47 904 79 194
andreas.gustavsson@leifgrimsrud.no

 

BAne
JAN CATO
RØD

Avdelingsleder bane
Mobil: +47 916 69 160
cato@leifgrimsrud.no

OLE KRISTIAN
BUER

Anleggsleder, ingeniør
Mobil: +47 906 62 197
ole.kristian@leifgrimsrud.no

LANDMÅLERE
SIMEN
ANDERSEN

Stikningsleder, ingeniør
Mobil: +47 907 25 592
simen@leifgrimsrud.no

KRISTINE
GRÆSDAL JENSSEN

Prosjektingeniør
Mobil: +47 988 43 552
kristine@leifgrimsrud.no

MATS
WALLIN

Prosjektingeniør
Mobil: +47 928 83 980
mats.wallin@leifgrimsrud.no

ANDREAS
KARLSSON

Stikningsarbeider
Mobil: +47 979 37 457
andreas.karlsson@leifgrimsrud.no

Marius
Bredesen

Stikningsarbeider
Mobil: +47 919 98 224
marius@leifgrimsrud.no

Verksted
SVEND
LANDSVERK

Verksmester
Mobil: +47 911 00 178
svend.Landsverk@leifgrimsrud.no

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×